Ieškote dovanos kūdikiui ? Mes turime ką Jums rekomenduoti!

Ieškote dovanos kūdikiui ? Mes turime ką Jums rekomenduoti!

Vis dažniau  sulaukiu jūsų laiškų, kuriuose prašote rekomenduoti palankynų dovanas. Susitikimas su nauju žemės gyventoju tikrai labai svarbus įvykis ir natūralu, kad norisi nuvykti pas jį su naudingomis ir smagiomis lauktuvėmis.  Todėl atrinkau geriausias idėjas, tai,  kas nudžiugins ne tik mažylį, bet ir palengvins kasdienę rutiną jo tėveliams.

 

 

Rinkiniai – čiulptuko laikiklis ir kramtukas. Tai viena geriausių dovanų, kurias galite išrinkti mažyliui. Iš saugių ekologiškų medžiagų pagaminti čiulptukų laikikliai leis patogiai nešioti vieną svarbiausių mažųjų atributų.  Mamos žino, kaip čiulptukai keistai dingsta tada, kai jų labiausiai reikia, todėl čiulptuko laikiklis puikiai išspręs šią problemą. Be to, galite rinktis iš įvairių spalvų derinių, taigi, dovana bus ne tik naudinga, bet ir spalvinga. Rinkinį sudaro ne tik čiulptuko laikiklis, bet ir kramtukas. Kol kas mažylis jį seks akimis, bandys paliesti, pajausti. O ateityje, žinome, kramtukas padės dygstant dantims, masažuos dantenas ir mažins jų jautrumą. Kad vaikučiui būtų linksmiau, visi kramtukai spalvingi ir žaismingi. Galite išsirinkti iš plataus asortimento, kuris skirtas tiek mergaitėms tiek berniukams. Ypač populiarūs ežiukai, vienaragiai, drakoniukai. Visi kramtukai pagaminti iš ekologiškų medžiagų ir saugūs mažyliams.

 

Dviejų galų kramtukai. Jei ieškote tik priedo prie palankynų dovanos, rekomenduočiau dviejų galų kramtukus. Puikiai žinome, kad medis – natūrali medžiaga, kurios lietimas padeda vystytis mažylio smulkiajai motorikai. Be to medžio lietimas atpalaiduoja, ramina. Mažyliui įdomu ir smalsu tyrinėti skirtingas tekstūras ir išbandyti jų  kietumą. Vaikutis smalsiai tyrinės dovaną, kas leis mamai šiek tiek atsipūsti. J  Toks dviejų galų kramtukas nepamainomas kalantis pirmiesiems dantukams, ne viena mama pasakojo, kad jis tikras išgelbėtojas. Be to, įvairūs kramtuko deriniai sudomins mažylį ir paskatins pasmalsauti, kaip tas kramtukas padarytas, tokiu būdu ugdomi ir tyrinėjimo gebėjimai.

Čiulptuko laikiklis taip pat geras sprendimas, jei svarstote apie priedą prie dovanos. Silikoninių čiulptukų užsegimas pagamintas iš natūralaus medžio, jis tvirtas ir patogus. Ūgtelėjęs mažylis pats neatsisegs jo, todėl tėveliai bus ramūs, kad čiulptukas nepasimes. Be to, silikoniniai laikikliai pagaminti iš skirtingos formos karolių, kas skatina vaikutį juos liesti ir lavinti pirštus.

Galvajuostės, segtukai, neilono juostelės– taip taip, dovanos gali būti ir labai praktiškos, ir skirtos jau paaugusiam vaikučiui. Jei kūdikėlį eisite aplankyti jam nesenai gimus, tikrai gali būti, kad ir kiti lankytojai atneš dovanas skirtas būtent esamam laikui. Todėl pasirinkus dovaną vyresniam amžiui, ji gali būti dar labiau prasmingesnė ir reikalingesnė. Patarčiau rinktis mini segtukus, kurie tiks pirmiesiems plaukučiams susegti. Šie segtukai saugūs, mažoji dama jais nesusižeis. Detalės kokybiškos ir puikiai laikosi. Galite pasirinkti iš įvairių spalvų ir skirtingų aplikacijų. Galvajuostės bus gera alternatyva vėsesniems orams, ypač ankstyvo rudens laiku ir pavasarį, ar vėsesniais vasaros vakarais. Neilono juostelės papuoš bet kurią mergytę, jos patogios ir neveržia, todėl tiks ir ką tik gimusiai mažajai. Jos itin dailiai atrodo fotosesijų metu. Taigi jūsų dovana gal bus įamžinta ir išskirtinėse nuotraukose.

O jeigu taip ir neapsisprendėte, kokia dovana tiks labiausiai, čiupkite mūsų el. parduotuvės dovanų kuponą. Tegul tėveliai patys išsirenka kas jiems reikalingiausia. Galite rinktis iš jums tinkamos sumos dovanų kupono, kurį galima patogiai panaudoti internetinio apsipirkimo metu, kas labai patinka mamoms, kurių dienos ir naktys skirtos mažyliams.

Tikiuosi, kad mano rekomendacijos jums padės ir išrinktos dovanos mažylius džiugins iš visos širdies! Gerų emocijų ir laimingų mažylių!

Justina || Šponkė

Palikti atsakymą