Pirkimo infomacija

Terminai:

Šponkės internetinėje parduotuvėje rasite prekes, kurios jau yra pagamintos ir gali būti siunčiamos iš karto. Jums tereikia norimas prekes įsikelti į pirkinių krepšelį ir apmokėti. Prekės bus išsiųstos ne vėliau kaip per 1- 4 d.d. po apmokėjimo gavimo. Į šį laiką neįeina siuntos keliavimo laikas. Jei el. parduotuvėje neradote Jums tinkamos prekės (atspalviai, dydžiai, formos) susisiekite su Mumis elektroniniu paštu labas@sponke.lt arba skambinkite telefonu +37065609343. Individualūs užsakymai paruošiami priklausomai nuo užimtumo, dažniausiai 2-7 d.d.

Pristatymas:

Šponkės aksesuarai bei kramtukai gali būti pristatyti Lietuvos paštu, Omniva paštomatu arba galite atsiimti patys.
• Registruota siunta Lietuvos paštu pasiekiama dažniausiai per 2-4 darbo dienas nuo išsiuntimo (prekės suruošiamos išsiuntimui dažniausiai per 1-4 d.d.). Kaina – 1,50 eur nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.
• Siunčiant OMNIVA paštomatu dažniausiai prekės pasiekiamos per 1-2 darbo dienas (prekės suruošiamos išsiuntimui dažniausiai per 1-4 d.d.) Kaina – 2,30 eur nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.
• Pristatymas užsienyje vykdomas per Lietuvos paštą. Siunčiamos tik registruotos siuntos, kad visuomet galėtumėte sekti siuntos kelią. Pristatymas į kitas šalis kainuoja 5,00 eur. Siuntos keliavimo laikas į ES valstybes Lietuvos paštu 7-10 d.d., į kitas valstybes 7-15 d.d. (prekės suruošiamos išsiuntimui dažniausiai per 1-4 d.d.)

Apmokėjimas:

Apmokėti galite naudodamiesi Paysera paslauga arba išankstiniu banko pavedimu.
Rekvizitai išankstiniui apmokėjimui:
SEB Bankas LT64 7044 0600 0442 1370
Marius Dovydėnas
Nepamirškite mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti užsakymo numerį.

Grąžinimas:

Jūs turite teisę atsisakyti įsigytų prekių Šponkės internetinėje parduotuvėje, pranešdami mums apie tai el. paštu. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą. Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė.
Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu . Aksesuarai arba kramtukai, kurie buvo kurti individualiai negražinami, nebent tuo atveju, kai grąžinama prekė yra nekokybiška. Gražinamos prekės turi būti nenaudotos su originaliomis etiketėmis bei įpakavimu.
Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas dovanų kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta pirkimo metu).

Taip pat:

Šponkė pasilieka teisę atšaukti užsakymą, jei prekės (-ių) nebeliko sandelyje. Tokiu atveju pirkėjas bus informuotas elektroniniu laišku. Nepavykus susisiekti su pirkėju užsakymas bus automatiškai nutraukiamas.
Kai kurių gaminių atspalviai gali šiek tiek skirtis realybėje – tai priklauso nuo apšvietimo fotografuojant, mobiliųjų įrenginių bei kompiuterių nustatymų, kurie spalvas gali perteikti šiek tiek kitaip.