Pirmasis LABAS šiais metais

Pirmasis LABAS šiais metais

Be galo smagu perkopti į naują metų dešimtį ir ištarti pirmąjį Labas.

Su kiekviena dešimtimi, dažniausiai kiekvienas sau išsikeliame naujus tikslus, siekiamybes ir lyg automatiškai „restartinamės“. Praėjusi dešimtis man iš ties buvo visokia. Buvo daug gero, gražaus, kaip lygiai tiek pat skaudaus. Bet tikriausiai gyvenimas susideda iš tam tikrų nuopolių bei pakilimų, kuriuos turime priimti ir nesižvalgyti atgal..

Šiais metais, kaip ir daugelis tikriausiai iš Jūsų, Naujųjų metų naktį tiek mintyse, tiek ant popieriaus lapo surašė naujus tikslus, naujus planus. Jei D duos ir šiais metais stengsiuosi Jus nudžiuginti naujienomis, kurios kurį laiką vis guli galvoje, bet nepasiekia dienos šviesos. Taip pat labai viliuosi atrasti laiko tyliems pokalbiams čia, kuomet galėsiu su Jumis pasidalinti savo mintimis, supažindinti su kūryba. Silikoniniai kramtukai, čiulptuko laikikliai, lankeliai, sagučiai, peteliškės, žindymo karoliai , pakabukai , apyrankės – su viskuo norisi supažindinti smulkiau ir papasakoti kas ir kaip.

 

Taip pat greitu metu žadu atnaujinti parduotuvės asortimentą, kur greičiau ir aiškiau galėsite išsirinkti Jums reikiamas prekes.

Linkiu visiems gražių naujų metų ir daug šypsenų, nes besišypsantis žmogus yra laimingas. Būkit Laimingi!

Justina

 

Palikti atsakymą