Šponkė – ką čia gali rasti ?

Šponkė – ką čia gali rasti ?

Su kiekvienais metais Šponkės namuose apsigyvena kažkas naujo. Aš pati kartais pasiklystu tarp to ką mes darome ir ko nedarome. Todėl manau būtų visai tikslinga surašyti, ką gali rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje, o galbūt parašius asmeniškai. 

  • Plačios galvos juostos, kurios puikiai dengia ausytes, apsaugo nuo vėjų ir lendančių plaukučių į akytes.  Galimi net keli modelių variantai (surišama, pynė, kaspinas).
  • Turbanai. Turbanai puikus pavasario/vasaros/rudens aksesuaras, kuris ne tik apsaugo mažytes nuo vėjų, tačiau vasaros metu ir puikiai apsaugo nuo saulės.
  • Kramtukai. Kramtukų čia galite rasti visą galybę, ne viską spėjame sukelti į elektroninę parduotuvę, todėl visada jei ko nerandate, galite parašyti asmenine žinute. Kramtukai gali būti su čiulptuko laikikliu, kramtukai apyrankės, kramtukai begalybės ar dviejų galų kramtukai.
  • Čiulptuko laikikliai. Šiuo metu galime pasiūlyti mini čiulptuko laikiklius, kurie yra kiek trumpesni už įprastus laikiklius su metaliniu užsegimu arba standartinius su mediniu užsegimu.
  • Segtukai į plaukus. Šponkė gali pasiūlyti segtukų į plaukus ir pačioms mažiausioms damutėms ir kiek didesnėms. Turime mini segtukų pirmiems plaukams ir didesnių, aligatoriaus užsegimu plaukų segtukų.
  • Pakabukai mergaitėms. Turime nemažą pasirinkimą kaklo pakabukų mergaitėms. Nuo pandos, meškučio iki karūnos, širdelės, kubų. 
  • Silikoninės apyrankės. Silikoninės apyrankės mergaitėms gali būti surenkamos pagal mergaičių mėgiamas spalvas arba tieisog renkantis iš mūsų elektroninės parduotuvės. Silikono karoliukai smagiai priglunda prie rankyčių ir yra labai mylimos mūsų mažų klienčių.
  • Palankynų rinkiniai. Padedame sukomplektuoti palankynų rinkinukus į kuriuos galite susidėti Jums smagiausias dovanas.  Bendradarbiaujame ir su kitais Lietuvos kūrėjais – Decoro LT , kurie kuria puikius pledukus.
  • Žindymo karoliai ir silikoninės apyrankės mamoms. Tai papuošalai, kurie puikiai pritaikyti mamoms, puikiai dera su motinyste, nes be galo lengvai prižiūrimi, nėra baimės, kad juos suteps, o sutepus tiesiog lengvai nuplausite po tekančiu vandeniu. 

Tai pagrindiniai mūsų kūrybos vaisiai, kuriuos galite įsigyti mūsų elektroninėjė parduotuvėjė.  Dėl didelio užimtumo ne visada spėjame visas prekes, derinius sukelti į elektroninę parduotuvę, todėl visuomet, kada nerandate to ko ieškote, rekomenduojame susisiekti su  mumis asmeniškai elektroniniu paštu labas@sponke.lt arba rašyti laiškus Facebook arba Instagram paskyroje. Mes visuomet pasiruošę Jums padėti.

Smagių paieškų.

Jūsų Šponkė

Palikti atsakymą