Bent 3 priežastys, kodėl verta įsigyti galvos juostą.

Bent 3 priežastys, kodėl verta įsigyti galvos juostą.

Plačios galvos juostos – vienas praktiškiausių galvos aksesuarų mergaitėms pavasarį/vasarą/rudenį. O kas mums mamoms svarbiausia – praktiškumas! Dėl ko verta rinktis galvos juostas atėjus pavasariui ?

  1. Prilaiko plaukus. Tai puikus būdas suvaldyti mergaičių plaukus. Juostas galima nešioti tiek lauke tiek viduje. Aktyviems vaikams tai ypatingai patogus būdas prilaikyti plaukučius, kad jie nelįstų į akis ir užsiimti aktyvia veikla lauke.

  2. Dengia ausis. Plačios galvos juostos puikiai dengia ausis. Juostos pasiūtos iš trikotažinio audinio, kuris turi elastano, tad jos puikiai priglunda prie galvos, nespaudžia, nevaržo. Tai patogus būdas uždengti ausis ir apsaugoti jas nuo vėjo. Manau daugelis iš mūsų žinome tą nemalonų jausmą, kuomet vėjuotą dieną , kad ir saulėtą, vėjas nesmagiai „ lenda“ į ausis ir norisi jas kažkuo uždengti. Tai plati galvos juosta būtų puikus variantas uždengiant jas. Taip galite apsaugoti vaikus nuo nemalonių pojūčių.

  3. Stilinga detalė. Šiuo metu rinkoje tikrai gausus plačių juostų pasirinkimas. Nuo juostų su dideliais „bantais“, persuktų, supintų ar paprasto stiliaus galvos juostų. Kiekviena juosta sukuria išskirtinį mergaitės įvaizdį, pagyvina ir suteikia žaismingumo kiekvienai dienai. Tai maža jauki detalė, kuri būtina kiekvienos mergaitės spintoje.

 

p.s mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti galvos juostų nuo gimimo iki mamos tinkančių plačių galvos juostų. Visas juostas galite nešioti dviem būdais. Su bantuku arba be bantuko ( jis lengvai nusiriša ir esant poreikiui jį galima vėl užrišti). Jei kyla klausimų renkantis juostas – rašykite labas@sponke.lt arba susisiekite su mumis FB arba IG paskyrose.

Palikti atsakymą